Burçlar

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Çelişkili yapısı ile tanınan yengeç burçları, haftalık burç yorumu sayesinde bu hafta neler olacağı konusunda bilgi sahibi olabilir.

Yengeç Burcu Kadını Haftalık Burç Yorumları

Kapalı duygulara sahip olan yengeç burcu özelliğinden genellikle kadınlar daha çok etkilenir. Yengeç kadını olarak istediğiniz duyguları ifade etme konusunda kimi zaman bir takım zorluklara girebilirsiniz. Bu da sizin dışarıdan sert bir yapıda olmanız şeklinde algılanır.

Olaylar karşısında genel anlamdaki kararlılığınız bu hafta yeniden düzenlenir. Bu hafta sizin empati yeteneğinizin geliştiği bir haftadır. Bu özellik sayesinde de arkadaşlarınızla ve aileniz ile olan ilişkilerinizde biraz da olsa daha olumlu yönde bir ilerleme söz konusu olur.

Haftanın başında olaylar karşısında aşırı hassas bir yapıda değerlendirme yapabilirsiniz. Ancak zaman ilerledikçe bu düşüncenizden vazgeçtiğinizi de görebilirsiniz. Yengeç burcu kadını ailesi için pek çok fedakarlığı yapar. Bu hafta da olaylara karışmama fedakarlılığını yapacağınız bir hafta olur.

Yengeç burcu kadını hafta sonuna doğru geçmişten gelen bir takım olaylar ile tekrar karşılaşır. Şimdi bu olayları çözüme ulaştırmanın en doğru zamanıdır. Hafta sonu karşılaştığınız olaylar ile de aile üyelerini de etkileyen tüm sorunlardan kurtulmanız yönünde doğru adımlar atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Erkeği Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu erkeği bir süredir aile ilişkilerindeki sorunlar ile karşı karşıya gelir. Şimdi ise bu sorunların çözüme ulaşma zamanıdır. Sizi rahatsız eden sorunlar karşısında adım atmayı ihmal etmeyin. Karşılıklı konuşarak ve empati yaparak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yengeç burcu erkeği bu hafta yaptığı haksızlıklardan geri dönüşler de yapacak. Bu da ile ilişkilerinizin düzelmesini daha hızlı bir hale getirir. Bu hafta bir süredir yaşadığınız sorunlardan kurtulmak sizin elinizdedir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close