Moda

Sonbahar Kış 2018 Moda Renkleri

 

2018 sonbahar kış  moda renkleri her dönem olduğu gibi bu dönem de birbirinden farklı zevklere hitap ediyor.

Koyu Kırmızı Tonlar

2018 sonbahar kış  moda renkleri  içerisinde ilk göze çarpan ton koyu kırmızı renkler. Bir açıdan sonbahardaki kızıllığı da temsil eden bu renkler, farklı ten renklerinde de bir hayli uyumlu. Üstelik tek parça olarak şık görünmeniz de kısa bir sürede mümkün.  Dileyen kişiler koyu kızılı farklı tonlarla kmbin de edebilir. Örneğin krem tonlar ya da siyah renkle geçişli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ancak koyu kırmızı ile yetinmek istemeyenler  daha açık tonları sokak modasına dahil edebilir.  Canlı renkler bu sene sokaklarda hakim olacak.

Romantik Mavi Tonları

Mavi rengin çok sayıda tonu vardır ve romantik mavi en güzel görünen türlerden biridir.  Sonbahar kış 2018 moda renkleri  arayışında olan ve mavi benzeri soğuk renklerden vazgeçemeyenler için  yeni sezonda birbirinden farklı tonları bulabilirsiniz. Raomantik maviyi tek bir ton olarak değil birbirinr yakın  renkler olarak değerlendirebilirsinz. Biraz parlament maviye yakın olduğu kadar biraz turkuaza kaçan renk geçişleri bulmak mümkün. Eğer renkleri farklı tonlarla kullanmak istiyorsanız  beyaz ve siyah ideal olabilir.

Sofistike Yeşil Ve  Açık Parlak Sarı Tonlar

Sıcak renklerden hoşlananlar için sarı ve yeşil renkler ideal sonuçlar almanızı sağlayabilir.  Hardal sarısı, sofistike yeşil, parlak sarı tonlar 2018-2019 moda renkleri  içerisinde öne çıkıyor.  Ten renginizle de uyum sağlaması açısından bu renkler özelikle kumrallar ve buğday tenliler için ideal olabilir.  Dilerseniz iki tonu geçişli biçimde de kullanabilirsiniz.  Açık sarı baskın ve parlak bir tonken yeşil ise dengeleyici olacaktır. Yeşili dilerseniz beyaz ile de mükemmel şekilde kombin edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close