Moda

Moda Hakkında Önemli Tüyolar

 

Moda hakkında tüyolar pratik ve etkili sonuçlar almak için önemlidir. Günlük hayatınızda ya da özel davetlerde  bu detaylar işinize yarayacaktır.

Beğenmediğiniz Yerleri Bularak Kıyafet Seçin

Birçok kişi bedeninde bazı yerlerden memnun değildir.  Kıyafetlerde kötü göründüğünüzü düşünüyorsanız buna yönelik seçimler yapabilirsiniz.  Örneğin omuzlarınız çok genişse, V yaka daraltan modeller seçilebilir. Kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken  bu detayla  kendinizi daha iyi görebilirsiniz. Daha zayıf görünmek için siyah renk odaklı giyinebilirsiniz.

Seksilik Sadece Açık Giyinmek Değildir

Birçok kadın seksi görünmeyi açık giysilerle bağdaştırsa da asıl olan enerjinize uyan ve bütünleştiğiniz kıyafetler giymektir.  Örneğin göğüslerinizin büyük bölümünü açıkta tutan elbise doğru kullanılmazsa, kombinlere önem verilmezse itici bile görünebilir.  Kıyafetinizde diğer parçalarla nasıl bir uyum sağlandığına bakılmalıdır.  Yani hem ruhsal hem de fiziksel olarak bütünleştiğiniz kıyafetleri giymelisiniz.

Dar Giyim Daha Zayıf Gösterir

Birçok kişi zayıf gösteren kıyafetler arayışındayken kilolarını kapatmak için geniş ürünler alır. Ancak dar kıyafetler asıl sizi daha zayıf gösterir. Olduğunuzdan büyük ebatlar olmaması için bol giyinmemeniz gerekir.  Ancak dar giyimi de abartmamak ve her yerinizden etler çıkmasını engellemek önemlidir.  Bu da itici görünüm oluşturabilir.

Rahat Ve Şık Olmak İçin Spor Giyim

Günlük hayatınız çok hareketli geçiyorsa ve rahat bir kıyafet olmasını istiyorsanız spor giyim ürünlerine odaklanabilirsiniz.   Tayt, spor ayakkabılar spor çanta sokaklarda konforlu gezmenizi sağlayabilir.

Mutsuzken Turuncu Renkler Giyin

Giyilen kıyafetler ruh halinizi etkiler. Renk seçimleri de bunu etkilemektedir. Kendinizi kötü hissediyorken dışarı çıkmak zorundaysanız, turuncu renklerden seçim yapabilirsiniz.  iyileştirici  gücüyle bu renk aynaya bakınca enerjinizi yükseltecektir.

 Genel Bütünlüğe Önem Verin

Bütün olarak stil belirlemek için spor, klasik, sokak giyim gibi türler olduğunu unutmayın ve bir stili seçerek buna odaklanın.

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close