Diyet

Kereviz Salatası Diyeti

 

Sağlıklı yaşam için her zaman tüm bireylerin bilmesi gereken şey ideal kilonuzun çok fazla üstüne çıkmamanız olacaktır.

Günümüzde erke ya da kadın fark etmeksizin fazla kilo problemi ile karşı karşıya bulunmaktadırlar. Ancak bu durum artık bilinçli bireyler adına çok da zor bir durum haline gelmekten çıkmış durumdadır. Dilerseniz sizler de oldukça sağlıklı bir şekilde istenmeyen kilolarınıza bir son verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey sağlığınızı tehdit altına almadan yaşamınıza devam edecek şeyler ile beslenmek olacak.

 

Kereviz Salatası

Kereviz salatası diyeti günümüzde oldukça fazla ilgi gören bir türdür. Bu salatayı dilerseniz sizler gün içerisinde ana öğün yerine ara öğünlerinizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bunun için sizlere en çok lazım olacak malzemeler şu şekilde sıralanabilir: 1 tane kereviz, yarım limonun suyu, bir su bardağı yoğurt, biraz tuz ile istediğiniz gibi güzel bir salata ortaya koyabilirsiniz. Bu karışımın üzerinde dilerseniz bir yemek kaşığı pul biber, bir yemek kaşığı ceviz ekleyerek istediğiniz lezzete ve mükemmel bir zayıflığa yardımcı olabilirsiniz.

Hazırlanışı için öncelikli olarak kerevizi rendelemeniz gerekecektir. Daha sonra ekleyeceğiniz limon suyu rendelenen kerevizin hemen kararmasına ve kötü bir tadın oluşmasına engel olacaktır. Üzerine hazırlanan yoğurdu ve diğer karışımları da ekleyerek hem görünümü ile göz zevkinize hitap edecek hem de oldukça pratik bir şekilde hazırlanan bu karışım sayesinde sizler de karnınızı doyururken aslında kilolarınızdan da sıyrılmayı başarmış olabileceksiniz. Bu muhteşem salatayı sizler de aşırıya kaçmamak şartıyla istediğiniz şekilde tercih ederek tüketebilirsiniz. Kereviz salatası herkesin damak zevkine uygun olacak şekilde bu karışım sayesinde hem kolay hem de pratik bir lezzetin kapılarını bu şekilde sizlere aralayacaktır.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close