Burçlar

Burç Yorumları

12 burcu 28 Mayıs 3 Haziran 2018 haftasında neler bekliyor kısaca özetliyoruz. İşte burcunuzu bekleyen gelişmeler!

Koç, Aslan, Yay, Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep, Balık, Terazi, Yay ve Kova burçlarını 28 mayıs 3 haziran haftasında neler bekliyor?İşte gezegensel etkilere göre burcunuzu bekleyen gelişmeler!

Koç ve Yükselen Koç: iş hayatında ve duygusal hayatta ay Pluto enerjisi dikkat çekecek. İş hayatında birçok sıkıntının üstesinden gelmenizi sağlayacak olan bu enerji size yol gösterecek ve sabırlı olmanızı kolaylaştıracak.

Boğa ve Yükselen Boğa: Her zorluğun bir çıkış noktası olduğunu,  tüm sıkıntıların bir çözümü olduğunu öğrenebilir, bazı şeyleri fark edebilirsiniz. Bu yüzden ay-pluto enerjisinden faydalanmaya çalışabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Artık sıkıntılı ruh hallerinden kurtulma dönemi geldi. Daha enerjik ve sakin bir dönem sürdürerek güven duygunuzu kullanabilirsiniz. Kendinizi güçlendirerek, derinlemesine gözden geçirmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Tüm yüreğiyle aşkı isteyen yengeçler, yüreklerinin derinliklerinde bulunan aşkı canlandırabilecekleri kişilerle karşılaşabilir. Bu kişiler yengeçleri yeniden hayata bağlayabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Aslanlar başkalarına verdikleri destekler sayesinde birçok kişiyi umutlandırıyor. Ama kendinizden çok fazla verip yorulmanıza neden yok.

Başak ve Yükselen Başak: Başaklar yeni haftada sahip oldukları değerleri koruyup kollayacaklar ve zorluklarla daha fazla baş edebilecekler.

Terazi ve Yükselen Terazi: birçok kişi bazı şeyler fazla didiklemekten vazgeçmeliler. Ayrıca  sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanların daha fazla olmasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Akrepler bu açı sayesinde kendilerini bir koruma kalkanı içinde görebilirler.

Yay ve Yükselen Yay: Yaylar birikmiş borçlarını kapatmak için çaba gösterebilirler. Bu yüzden etkilerden yararlanmak için uygun bir dönem.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Oğlaklar işbirliklerine hazır olacakları bir dönem içindeler. Sağlıklarını düşünmeliler.

Kova ve Yükselen Kova: Kovalar paylaşıma açık olmayan kişilerden uzak durmalı. Yay dolunayı size biraz sert gelebilir.

Balık ve Yükselen Balık: Görünene değil, gerçekte olana inanma eğilimde olacaksınız. İlahi adaleti beklemeye devam edin.

 

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close