Burçlar

Burç Yorumları

 

Astrolojiye göre gezegenler ve yıldızlar üzerinden yapılacak olan incelemeler özellikle burçların özellikleri üzerinde etkili olmaktadır.

Devamlı olarak etkileşim halinde olan gezegenler ve yıldızlar özellikle dünya üzerinde farklı etkiler oluşturmaktadır. Bu nedenle yapılan incelemeler doğrultusunda hazırlanmış olan burç yorumları gezegenlerin değişiminin insanlar üzerindeki etkisini ortaya koymaktadır. Astrologlar tarafından yapılacak olan incelemeler ile hazırlanmış olan yorumlar özellikle şans, aşk, sağlık veya iş hayatı üzerinde yaşayabileceğiniz durumları belirlemektedir.

Günlük Burç Yorumları

Günlük olarak yapılan incelemeler doğrultusunda hazırlanmış olan günlük burç yorumları gün içerisinde yaşanabilecek durumları önceden öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Yıldızların ve gezegenlerin özellikle şans, aşk, sağlık veya diğer alanlarda etkili olması söz konusu olmaktadır. Astrolojiye merak saranlar için özellikle yapılacak olan incelemeler günlük yorumlar ile ilgi alınmasını sağlayabilir.

Koç, yengeç, ikizler, boğa, kova, balık, başak, terazi, aslan, yengeç, oğlak ve akrep olarak toplamda 12 ayrı burç bulunmaktadır. Her burcun sahip olduğu özellikler değişmektedir. Burçlar arasında yaşanan uyum da özellikle burçların sahip olduğu belirgin kişisel özellikler üzerinde yapılan incelemeler ile belirlenmektedir. Burçları etkileyen gezegenler değişmektedir. Bu nedenle gezegenlerin durumuna bakılarak hazırlanmış olan günlük, haftalık, yıllık burç yorumları özellikle zaman içerisinde yaşanabilecek olayların ön görünmesini sağlayabilir. Astrologlar tarafından yapılacak olan incelemelerde pek çok farklı ayrıntı göz önünde bulundurularak farklı yorumlar hazırlanmaktadır.

Burçların Uyumu

Burçlar sahip oldukları özellikler nedeniyle belli burçlar ile uyum gösterirken bazı burçlar ile uyum göstermemektedir. Birbiriyle uyumlu olan burçlar özellikle iyi anlaşabildiği gibi uyumsuz olan burçlar arasında sorunlar yaşanabilir. Aile ilişkileri, dostluk ilişkileri veya ikili ilişkilerde özellikle karşılaşabileceğiniz problemler bazı durumlarda burcunuzun özelliklerinden kaynaklanabilir. Bu nedenle ilişkilerde özellikle burçlara dikkat edilmesi yalanacak sorunların önlenmesini sağlayabilir.

 

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close