Moda

2018’in Trend Gelinlik Modelleri

Kadınların çocukluğundan evlendiği ana kadar en büyük hayali bilindiği üzere gelinlik. Saflığın, zarafetin ve temizliğin simgesi haline gelen beyaz gelinlikler bu yıl farklı renklerle bir araya gelerek muhteşem bir görüntü oluşturuyor.

Gelin adaylarının merakla beklediği düğün planları söz konusu olduğunda gelinlik modellerinin hangilerinin seçileceği belirlenmelidir. 2018 gelinlik modası için birbirinden şık modeller yine göz dolduracak.

Bu Yıl Gelinlikte Trend Kontrast!

Bilinenin aksine farklı renklerle muhteşem kontrastlar elde edebileceğiniz gelinliğine farklı bir görüntü kazandırmak sizin elinizde. Örneğin; bembeyaz diktirdiğiniz gelinliğinizin üzerine kondurduğunuz ufak bir siyah tüy ya da ince ve siyah bir kurdeleyle gelinliğinizin havasını baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Kısa diktirdiğiniz gelinliğinizin altına giyeceğiniz siyah bir gelinlik ayakkabısıyla da oldukça şık, gösterişli ve sıra dışı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Düşük Omuzlar!

Bembeyaz gelinlikten vazgeçmem diyenlerdenseniz o halde omuzlarınızı düşürmenizi öneririz. Özellikle kolları çok ince ve biraz etli olan kişiler tercih ettiğinde straplez gelinlikle arasındaki farklı yaşayarak göreceksiniz. Güzelliğinizi ve feminenliği gözler önüne seren düşük omuzlu gelinliğinizle büyük bir yankı uyandıracaksınız. Fransız kadınlarının zarafetini ve güzelliğini sembolü olarak bilinen düşük omuzların büyüsüne siz de kapılacaksınız.

Annelerin Vazgeçilmezi Kurdele!

Gelin olacak kadın kadar annelerde kızlarının gelinliği hakkında bir sürü hayal kurar. Elbette ki annelerin dantelleri ve kurdeleleri de vazgeçilmez parçalarıdır. Dantel görmeye oldukça alışkın olduğumuz gelinlikler kurdele detaylarıyla sizi eşsiz bir görüntüye büründürecektir. Kolları bombeli kurdelelere sahip düz tasarım bir gelinlikle 2018’e damgasını vuran bir gelin olacaksınız.

Bu Yıl Gelinlikte Pantolon Moda!

Evet evet yanlış okumadınız. Bu yıl pantolonlu gelinlikleri görmeye hazır olun. Kıymetli taşlarla işlenen pantolon ve büstiyer ile çok şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Dilerseniz gösterişli tüllerle hazırlanan pelerin tercih ederek alışılagelmiş gelinliklere biraz benzetebilirsiniz. Sadece belinize takabileceğiniz tülleri de seyyar yapabilir ve dilediğiniz an çıkararak pantolonunuzla düğününüze devam edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close